Husky - Backbar Koeler - Bar Koelkast - 3 Deurs - C3H-ECO-865-BK-NL-HU
door Husky
Oorspronkelijke prijs
€999,00
-
Oorspronkelijke prijs
€999,00
Oorspronkelijke prijs
€999,00
€1.049,00
€1.049,00
-
€1.049,00
Huidige prijs
€1.049,00
Specificaties
| Bouwvorm | Inbouw |
| Fabrikant | Husky |
| Naam | C3H-ECO-865-BK-NL-HU |
| Type scharnier | Standaard deurscharnier |
| Draairichting deur | NVT meerdere deuren |
| Energieklasse | B |
| Gemiddeld Energieverbruik | 282 kWh/jaar |
| Totaal volume koelgedeelte | 350L |
| Totaal volume vriesgedeelte | NVT |
| Geluidsniveau | Db |
| Hoogte | 870mm |
| Breedte | 1350mm |
| Diepte | 520mm |
| Meegeleverde toebehoren | |
| Gewicht | 86 KG |