Husky - Backbar Koeler - Bar Koelkast - 1 Deurs - C1H-ECO-865-BK-NL-HU
door Husky
Oorspronkelijke prijs
€999,00
Oorspronkelijke prijs
€999,00
-
Oorspronkelijke prijs
€999,00
Oorspronkelijke prijs
€999,00
Huidige prijs
€749,00
€749,00
-
€749,00
Huidige prijs
€749,00
Specificaties
| Bouwvorm | Inbouw |
| Fabrikant | Husky |
| Naam | C1H-ECO-865-BK-NL-HU |
| Type scharnier | Standaard deurscharnier |
| Draairichting deur | NVT meerdere deuren |
| Energieklasse | B |
| Gemiddeld Energieverbruik | 189 kWh/jaar |
| Totaal volume koelgedeelte | 123L |
| Totaal volume vriesgedeelte | NVT |
| Geluidsniveau | 45Db |
| Hoogte | 865mm |
| Breedte | 556mm |
| Diepte | 520mm |
| Meegeleverde toebehoren | |
| Gewicht | 45 KG |