LG OLED - 48 INCH - OLED evo AI G6 4K Smart TV - OLED48G69LS
door LG
Oorspronkelijke prijs
€1.699,00
-
Oorspronkelijke prijs
€1.828,99
Oorspronkelijke prijs
€1.699,00
€1.699,00
-
€1.828,99
Huidige prijs
€1.699,00
| Fabrikant | LG |
| Naam | OLED48G69LS |
| Scherm type | 4k Ultra HD / OLED evo tot 165Hz |
| Energie klasse | E |
| Beeld processor | a11 AI Processor 4K Gen3 |
| Audio- vermogen | 40W |
| Dolby Atmos | Ja |
| High Dynamic Range | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| TV-afmeting zonder standaard | 1070 x 620 x 23mm |
| TV-gewicht zonder standaard | 14KG |