LG OLED - 55 INCH - OLED evo AI G6 4K Smart TV - OLED55G69LS
door LG
Oorspronkelijke prijs
€2.568,99
-
Oorspronkelijke prijs
€2.799,00
Oorspronkelijke prijs
€2.799,00
€2.499,00
€2.499,00
-
€2.628,99
Huidige prijs
€2.499,00
| Fabrikant | LG |
| Naam | OLED55G69LS |
| Scherm type | 4k Ultra HD / OLED evo 165Hz |
| Energie klasse | G |
| Beeld processor | a11 AI Processor 4K Gen3 |
| Audio- vermogen | 60W |
| Dolby Atmos | Ja |
| High Dynamic Range | Dolby Vision / HDR10 / HLG |
| TV-afmeting zonder standaard | 1222 x 703 x 27,2mm |
| TV-gewicht zonder standaard | 16,8KG |