LG - Vrijstaande Koel-Vries Combinatie - GBBS312CEV
door LG
Oorspronkelijke prijs
€849,00
Oorspronkelijke prijs
€849,00
-
Oorspronkelijke prijs
€849,00
Oorspronkelijke prijs
€849,00
Huidige prijs
€699,00
€699,00
-
€699,00
Huidige prijs
€699,00
Specificaties LG
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Fabrikant | LG |
| Naam | GBBS312CEV |
| Type scharnier | Standaard |
| Draairichting deur | Rechts (wisselbaar) |
| Energieklasse | C |
| Gemiddeld Energieverbruik |
169 kWh/jaar |
| Totaal volume koelgedeelte | 220L |
| Totaal volume vriesgedeelte | 113L |
| Geluidsniveau | 34Db |
| Hoogte | 1860mm |
| Breedte | 600mm |
| Diepte | 674mm |
| Meegeleverde toebehoren | Eierrekje, ijsbolkjeshouder, handleiding |
| Gewicht | 73 KG |