LG - Wasmachine - F4WX801Y 11KG
door LG
Oorspronkelijke prijs
€799,00
-
Oorspronkelijke prijs
€799,00
Oorspronkelijke prijs
€799,00
€799,00
-
€799,00
Huidige prijs
€799,00
Specificaties
| Bouwvorm | Vrijstaand |
| Fabrikant | LG |
| Naam | F4WX801Y |
| Type wasdroger | Voorlader |
| Energieklasse | A -40% |
| Energieverbruik per 100 wasbeurten | 31kWh |
| Geluidsniveau standaard | 71 dB |
| Maximaal toerental centrifugeren | 1400 RPM |
| Restvocht percentage | NVT |
| Vulhoeveelheid standaard | 11 kg |
| Waterverbruik standaard | 46 liter |
| Referentie programmaduur | 240 minuten |
| Smart bediening | Ja |
| Soort bedieningselementen | Touch bediening + draaiknop |
| Aansluitwaarde | 2200W |