Smart Tech - 55 INCH - QLED Smart TV - 55QG04G
door Smart Tech
Uitverkocht
Oorspronkelijke prijs
€599,00
-
Oorspronkelijke prijs
€719,00
Oorspronkelijke prijs
€599,00
€599,00
-
€719,00
Huidige prijs
€599,00
| Fabrikant | Smart Tech |
| Naam | 55QG04G |
| Scherm type | QLED |
| Energie klasse | F |
| Beeld processor | CA75@1.3GHz + A53@1.15GHz |
| Audio- vermogen | 20W |
| Dolby Atmos | Ja |
| High Dynamic Range | Ja |
| TV-afmeting zonder standaard | 1226.2 x 712.1 x 77.9mm |
| TV-gewicht zonder standaard | 14,7 KG |
| Smart | Ja |